Politika—Siyaset Kitapları

Satışa sunulan kitaplar arasında politika ve siyaset kitapları da vardır. Bu kitaplar siyasetle ilgilenen kişilerin okuyabilecekleri ya da siyaset atılımlarında yararlanabilecekleri kitaplardır. Bu kitaplar siyaset ve politika alanında başarılı yazarlar tarafından hazırlanmışlardır.

Farklı yazar ve yayın evleri tarafından hazırlanan bu kitapları satın alan kişiler kitaplar sayesinde kendilerine bir siyasi yol belirleyebilirler. Ayrıca bu kitaplar sayesinde merak ettikleri konularda bilgi edinebilirler. Satışa sunulan siyaset kitaplarının yazarları arasında Uğur Dündar, Eşref Edib, Deniz Koloğlu, Abdülkadir Selvi, Refik Halid Karay, Soner Yalçın, Oğuz Adanır gibi isimler bulunur.

Siyaset ve politika kitaplarından satın almak isteyen kişiler bu kitapları indirimli olarak sayfa üzerinden satın alabilirler. Bunun için sayfada kitapseverler için sunulan indirim fırsatlarını takip etmeleri gerekir.

Politika ve siyaset bölümünde indirimli olarak sunulan kitaplar şunlardır; Kayıp Yaz 2015, İran, Darbeye Geçit Yok, İki Darbe Arasında, Diren, Apo Olayının Perde Arkası ve Duvar isimli kitaplardır. Bu kitaplara uygulanan indirimler %25- %45 arasında değişir. Bu bölümdeki kitaplar da farklı yayınevleri tarafından hazırlanmış ve basım tarihleri farklılık gösteren kitaplardır.