Kültür Kitapları Kategori

Web sayfamızda kültür kitapları kategorisi yer alır. Bu kategoride farklı türlerde kitaplar bulunur. Kategorideki kitaplar okuma alışkanlığı olanlar tarafından hobi olarak satın alınıp okunabilir. Ayrıca eğitim ve bilgi almak isteyenlerin okuyabilecekleri kitaplar ve becerilerin geliştirilebileceği kitaplarda bu kategoride yer alır. Kişiler bu kategoriye girerek kitap türleri arasından istediklerini seçerek satın alabilirler. Ayrıca okurlara sunduğumuz kitap indirimlerini görerek kitaplar için daha uygun ücret ödeyebilirler.

Kültür Kitapları

Kültür kitapları kategorisi çocuk edebiyatı kitapları, boyama kitapları, edebiyat kitapları, bulmaca kitapları, politika siyaset kitapları ve dini kitaplardan oluşan bir kategoridir. Bu kitap türleri kendi içlerinde alt kategorilere ayrılır. Örneğin edebiyat kitapları arasında farklı edebiyat türlerine ait kitaplar vardır.

Bunlar kişisel gelişim, polisiye, dünya klasikleri, tarih, korku, araştırma, mitoloji, roman, sağlık, inanç, yarışma, halk edebiyatı, hukuk, mühendislik ve pazarlama kitaplarıdır. Kategoride yer alan edebiyat kitaplarından bazıları şunlardır; Şeker Portakalı, Beyaz Gemi, Karantina, Son Nefes, Çalıkuşu, Üzümlü Kek, Sherlock Holmes ve Benim Adım Neymar'dır.

Aşk kitapları kitap okuyan kişiler tarafından en fazla tercih edilen kitaplar olduğu için edebiyat kitapları bölümünde aşk kitapları da bulunur. Milyonlarca insan tarafından sevilerek okunan bu kitaplar sitemizde uygun fiyatlarla okuyucusuna ulaştırılır. Sitemizde yer alan ve okuyucular tarafından en çok tercih edilen aşk kitaplarından bazıları şunlardır; Son Söz Aşkın, Elmalı Turta, Uykusuz Geceler, Ateşkes, Ecem, Kitab-ı Aşk, Yol, İtalyan Düğünü, Beni İçinden Sev, Ödül, Medcezir ve Çöl Rüyası kitaplarıdır.

Ayrıca aşk kitapları arasında Wattpad uygulamasında beğenilerek kitap çıkaran yazarlara ait aşk kitapları yer alır. Genç okuyucular tarafından severek alınan bu kitaplar da sitemizde uygun fiyatlarla alıcısına ulaşır. Wattpad’dan çıkan başarılı kitap ve yazarlarından bazıları şunlardır; Beyza Alkoç- Karantina, Ayşe Ebru Tezcan- Çöl Rüyası, Müjde Aklanoğlu-Ecem ve Gizem Bilici-Ateşkes kitaplarıdır. Watpadd kitapları okumak isteyenler bu kitapları seçebilirler.

Edebiyat kitaplarında olduğu gibi diğer bölümlerde de farklı türlerde çok sayıda kitap vardır. Ancak seçenekleri filtrelerle azaltmak mümkündür. Kişiler yayınevi, fiyat ve fırsat filtrelemelerini kullanarak daha az kitabı inceleyerek alacakları kitaplara karar verebilirler. Ayrıca kitap isimlerini kullanarak arama yaparak istedikleri kitabı bulabilirler. Kitaplar arasında isme göre, fiyata göre ve stok adedine göre sıralama yaparak araştırmalarını kolaylaştırabilirler.

En Çok Okunan Kitaplar

Kültür kitaplarından satın almak isteyenler çok fazla kitap çeşidi olduğu için kitap seçiminde zorluk yaşayabilirler. Bu zorluğu yaşamak istemeyenler ana sayfamızda yer alan çok okunan ve çok satan kitapları inceleyebilirler. Böylece binlerce kitap içinden beğenecekleri bir kitap arama derdinden de kurtulurlar. Bu kitaplar genel okuyucular tarafından beğenilen kitaplar olduğu için aldıkları kitaplardan da memnun kalırlar.

Çok okunan kitaplarımız ve yazarları arasında şunlar bulunur; Paulo Coelho-Simyacı, George Orwel-1984, Sabahattin Ali-İçimizdeki Şeytan, Michel Ende-Momo, Albert Camus-Yabancı, Joss Saramago- KörlükHatice Kübra Tongar-Allah’ım Ben Geldim ve Hayati İnanç-Fabrika Ayarı kitaplarıdır. Bu kitaplarımız ayrıca indirimli olan kitaplardır. Böylece kitap okumak isteyen kişiler insanların en çok okuduğu kitapları %30 ve %40 gibi indirimlerle uygun fiyatlarla satın alıp okuyabilirler.