Kişisel Gelişim Kitapları

Gelişen dünya ile bireylerin kendi iç dünyalarını daha iyi tanımaları, farkındalık ve öz benliğe dönüş için gerekli olan kişisel gelişim kitapları, okuyucuların farklı bakış açısı kazanmalarına yardımcı oluyor. Usta yazarlar tarafından, kişisel gelişim bilgileri okuyucuya aktarılıyor.

Beynin Başarabileceğini Biliyor Sana da Anlatsın mı? İsimli kişisel kitabıyla Özgü Güler bu kategoride yerini alıyor. Çocuklar İçin Otokontrol Lauren Brukner tarafından kaleme alınmış kitap, çocuklarını daha iyi yetiştirmek isteyen ebeveynler tarafından keyifle okunmaktadır.

Bora Serhat Çelik Son Yara Bandı, Sadece Çocuk Değilim Bunun Ötesindeyim Dilek Cesur, Ahmet Şerif İzgören Dikkat Vücudunuz Konuşuyor, Doğan Cüceloğlu Geliştiren Anne Baba,

The Secret Rhonda Byrne, Ufuk Tarhan T-İnsan, Tavuk Suyuna Çorba Asla Pes Etme Jack Canfield kitapları kişisel gelişim adına ruhunuzu besleyecek sizlere motivasyon sağlayacak konulara değiniyor.

Erdoğan Yıldırım Her şey Senin İçin, Ziya Selçuk Ebeveyn Benim, Çocukluğum Nerede Saklı Necdet Neydim, Küllerinden Yangın Çıkaranlar Kunter Kurt, Aykut Oğut Keşke Kadın Olsam kitaplarının psikolojik, sosyolojik ve çocukluğa ilişkin geri dönüşümleri sağlayan özelliği ile kendinizle yüzleşeceksiniz.

Birçok kişi çalışma hayatında, özellikle etkili iletişim konusunda kişisel gelişim kitaplarından destek almaktadır. Bu konuda usta yazarlar tarafından kaleme alınan yönlendirmeler ile hayatınıza daha başarılı yol çizebileceksiniz. Etkili İletişimin 13 Kuralı Jack Schafer kitabı ile bu sorunu 13 kuralda çözümleyeceksiniz.