Felsefe ve Düşünce Kitapları

Felsefe kitaplarının en önemli özelliği sorgulayıcı ve düşünebilen bir yapıya sahip olmasıdır. Felsefi kitaplar; geçmişten günümüze ünlü düşünürler tarafından taşınmıştır. Çağdaş felsefenin geniş ve köklü yapısıyla daha fazla gelişerek kütüphanelerde yerini almıştır.

Heyecanlar Üzerine Bir Kuram Taslağı Jean Paul Sartre, Göksel Kürelerin Devinimleri Üzerine Nicolaus Copernicus, Hegel Estetiği ve Edebiyat Kuramı 2 Onur Bilge Kula, Stoa Felsefesi Jean Brun, Hala Hayalleri Olanlar İçin Felsefe Wolfram Eilenberger, Başmakalelerim 2 61 Necip Fazıl Bütün Eserleri Necip Fazıl Kısakürek eserleri gibi birçok felsefe, inanış, doktrin, düşünceyi anlatan, sorgulayan ve ufkunuzu genişleten konulara yer veren kitaplar vardır.

Felsefe, eğitim ve akademik alanda öğretilen, ders niteliğinde anlatılan bir bilim dalıdır. Bu bilim dalının ışığında geçmiş felsefi görüşler, yeni nesil çağdaş felsefi görüşlerle birleşerek bambaşka bir yelpaze oluşturmuştur. Akademik olarak her bireyin okuması gereken bu muhteşem eserleri, sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.