{{BannerContent_43}}

Edebiyat Kitapları

Edebiyat kitapları; kategori olarak zengin içeriğe sahiptir. Tüm yazılı eserlerin yer aldığı edebiyat kategorisinde, aradığınız kitaplara ulaşabileceksiniz.

Kategoriler arasında; dünya klasikleri, kişisel gelişim, korku-gelirim, bilim kurgu, polisiye, psikoloji, şiir, tarih, araştırma, Türk klasikleri, macera, biyografi, roman, fantastik, deneme, söyleşi, Türk edebiyatı, öykü, aşk, felsefe gibi edebi eser türleri mevcuttur. Bu kategorilerin yanı sıra; akademik, eğitime yardımcı olacak nitelikte uzman yazarlar tarafından kaleme alınan eserler vardır.

Rus edebiyatı, eğitim, Amerikan edebiyatı, İskandinav edebiyatı, insan, toplum, sosyoloji, Fransız edebiyatı, antoloji, Latin edebiyatı, Alman edebiyatı ve İngiliz edebiyatı gibi birçok dünya ülkelerine ait edebi eserlere ulaşmanız mümkün. Ayrıca eğitim kitapları, branş kitapları, sektörel kitaplar, akademik kitaplar ve ekonomi gibi birçok gelişim kitabını sizlere sunuyoruz.

Edebiyat kitapları, sanatsal değere sahip yazılı eserlerdir. Farklı konu türlerinde yer alan edebiyat kitapları; Dünya klasikleri ve yerli edebi eserlerden oluşmaktadır. Yazarları tarafından kaleme alınan bu güzel sanatsal eserlere ulaşmak ve bir kütüphane oluşturmak herkesin hayallerinde vardır. Biz bu konuda, bilinen eserler haricinde piyasada çok nadir bulunan edebiyat kitaplarını da sizlerle buluşturuyoruz.

Yeni Çıkan Kitaplar

Her dönem sizleri, en yeni eserler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Yeni çıkan kitapları merakla bekleyen okurlarımıza özel olarak yeni çıkan kitaplar kategorisinde paylaşıyoruz. Yeni çıkan kitapları okurlara özel indirimli fiyatlarla sunuyoruz. Yeni kitaplarımız; Çılgın Hademe, TYT Elit karma denemeleri, problem soru bankası, 3 kafadar seti 5 kitap, 8.sınıf köşe bilgi ultra paragraf ve anlam bilgisi soru bankası ve AYT Altın karma deneme seti, 8. sınıf Mutlak başarı LGS kitabı olarak %45'e varan indirimlerle satışa sunulmaktadır.

En Çok Okunan Kitaplar

En çok okunan kitaplar kategorisi; okumak için kararsız kaldığınız ve fikir edinebileceğiniz kitaplar arasındadır.

En çok satanlar arasında bulunan bu kitaplar; Simyacı, 1984, Otomatik Portakal, İçimizdeki Şeytan, İrade Terbiyesi, Yabancı, Fabrika Ayarı, Hayvan Çiftliği, Bir Ömür Nasıl Yaşanır, Körlük, Allah'ım Ben Geldim, Momo, Sineklerin Tanrısı kitapları son zamanların en çok satılan kitapları arasındadır. Geniş açıdan bakıldığında bazı eserler, her dönem muhakkak çok satan kitaplar arasında yerini almaktadır.

En çok satan kitaplarımızı inceleyerek, tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Her okuyucunun ilgi alanı, seçtiği kitaplarda farklılık gösterebilir. Kitap okumaya yeni başlayan okuyucular için tavsiyelerimiz en çok satan kategorisi olarak sayfamızda bulunuyor.

Okuyucuların kitap kalitesini anlaması, türünü belirlemesi, ilgi alanını seçmesi, kitaplar hakkında bilgi sahibi olması adına bilinen Türk ve Dünya klasikleri ile başlamalarını tavsiye ediyoruz. En kaliteli eserlerden oluşan seriler ile okumaya karşı eğiliminizi artırabilirsiniz.

Aşk Kitapları

Edebiyatın her türünde karşınıza çıkan aşk konuları, farklı yazarların anlatımıyla sizleri derinden etkileyecek. Dünyaca ünlü yazarların ve Türk edebiyatının temelini oluşturan aşka dair eserler okuyucuların dikkatini her dönem çekmeye devam ediyor.

Sizlere sunduğumuz aşk kitapları eserleri arasında; Nefes Serisi 2 Benimle Kal Rebecca Donovan, Son Söz Aşkın Julia Quinn, Kara Ateş Christine Feehan, Seni Yine Severdim Didem Moralıoğlu, Leydi Chatterley’in Aşığı D. H. Lawrence, Aydınlıkta Laura Kaye, Sahildeki Kulübe Ciltli Sarah Jio, Küçük Tatlı Heyecan Jill Shalvis, Not Seni Seviyorum Cecelia Ahern, Ecem Ecem Serisi 3 Müjde Aklanoğlu, Eşleşme Ally Condie gibi eserler bulunuyor.

Bu eserlerin içinde anlatılan aşk; aşkın yaşanış tarzı, farklı anlatımı ve üslubu aşka bakışınızı değiştirecek yapıdadır. Gerçek aşka dair kaleme alınan eserler okuyucu ile buluşuyor. Birbirinden farklı aşk kitaplarını okuduğunuzda, aşkın kapıları sizin için farklı açılacak. Tüm aşk kitapları en uygun fiyat ve indirimlerle sizlerin beğenisine sunuluyor.