4.Sınıf

Hazırlık kitapları kategorisinde 4.sınıf öğrencilerinin yararlanabilecekleri hazırlık ve kaynak kitapları da yer alır. Bu kitaplar 4.sınıf öğrencilerinin ders konularını öğrenebilecekleri ve tekrar edebilecekleri, alıştırma yapabilecekleri kitaplardır.

Dördüncü sınıflar için satışa sunulan kitaplarda soru bankası konu anlatımlı, soru bankası, deneme sınavı ve kamp kitapları olur. Bu kitaplar farklı yayınevleri tarafından öğrenciler için hazırlanmış kaliteli kitaplardır. Öğrencilerin eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olurlar. Sayfada satışa sunulan ve dördüncü sınıf öğrencilerinin yararlanabilecekleri hazırlık kitapları şunlardır; Kazanım Ölçen Deneme, 0’dan 4’e Konu Anlatımlı Soru Bankası, Akıl Notları, Tüm Dersler Zoru Bankası, Matematik Soru Bankası ve Tamamı Çözümlü 5 Deneme Sınavı’dır.

Bu kitaplar ve daha fazlası farklı yayınevleri tarafından hazırlanmıştır. 4.sınıflar için hazırlık kitabı hazırlayan yayınevleri arasında Can Can, 4.Adım, Tudem, Data, Lider Plus, Tandem, Bilal Işıklı ve Okyanus yayınları vardır. Bu yayınevlerine ait olan 4.sınıf hazırlık kitapları satın alınarak 3.sınıfı bitiren öğrencilerin gelecek yıla hazırlanmasını sağlayabilir.