3.Sınıf

İlkokul 3.sınıf öğrencilerinin yararlanabilecekleri hazırlık kitapları da kategoride satışa sunulmuştur. Bu kitaplar 1.ve 2.sınıf kitaplarının özelliklerine sahiptir. Ancak eğitim ilerlediği için kitaplarda anlatılan konular ve sorular daha detaylı bir haldedir.

Okula yardımcı olan bu kitaplarla 3.sınıf öğrencilerinin ders tekrarı, başarı ölçme ve konuları öğrenme imkanı elde edebilirler. Tüm dersler soru bankası ile konularda ilerledikçe konular için hazırlanmış testleri çözerek konularla ilgili bilgilerini pekiştirebilirler.

Ayrıca öğrenciler için hazırlanmış olan soru bankası konu anlatımlı kitaplarla yanlış yaptıkları sorunun doğru cevabını öğrenebilirler. Sorunun çözümünde konu hakkında anlatımda bulunduğu için eksikleri olan yerleri anlatımlar sayesinde tamamlayabilirler.

Sayfadan 3.sınıf öğrencileri için satın alınabilecek kitaplardan bazıları ise şunlardır; Tüm Dersler Soru Gezegeni, Genel Yetenek, Etkinlik Kitabım, Akıllı Damla Eğitim Seti, Dört Dörtlük Matematik ve Akıl Oyunları gibi kitaplardır.