1.Sınıf

İlkokul eğitiminin çocuklar için yararlı ve kalıcı olması için okulda verilene eğitim kadar evde alacakları eğitimde önemlidir. Okullarında gördükleri dersleri tekrar edenler ya da derslerini eğlenceli hale getirerek çalışanlar için öğrenilen bilgiler kalıcı olur.

Aynı zamanda daha 1.sınıftan konuların anlaşılarak öğrenilmesi, yardımcı kaynaklardan yararlanılması ve tekrarların yapılması çocukların başarılı olma oranını artırır. Bu amaçla 1.sınıf öğrencilerinin yararlanabilecekleri hazırlık kitapları Çorum Kitap hazırlık kitapları kategorisinde yer alır. Uygun fiyatlı olan kitaplar çocukların eğitimlerine katkı sağlar.

Sayfadan satın alınabilecek 1.sınıf hazırlık kitapları soru bankası, konu anlatımı, deneme sınavı, kamp kitabı ve yaprak testler olur. Bu kitaplardaki sorular öğrencilerin matematik işlemlerinin en basitlerini kolay bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Aynı zamanda soru çözme ve fikir yürütme özelliklerini ortaya çıkarmalarını sağlar.

Kitaplar arasında konu anlatımları da olduğu ve okul müfredatlarında hazırlandığı için okullarında öğrendikleri konularda bulunan eksikliklerini de tamamlamalarını sağlar. Özellikle matematik alanındaki kitaplar çocukların matematik temellerinin ilkokulda atılmasını ve matematiği sevmelerini sağlar. Ayrıca kitaplar renkli ve şekilli olduklarında birinci sınıf öğrencilerinin eğlenerek öğrenmelerini sağlar.

Çocuklarının eğitiminin birinci sınıf itibariyle programlı olmasını ve tekrar ederek öğrenmelerini isteyen ebeveynler kategorimizde yer alan 1.sınıf kitaplarından uygun fiyatlarla satın alabilirler.